Zamojskie Edu Targi 2019

Zamojskie Edu Targi 2019 - kolejna edycja!

Jak informuje Urząd Miasta Zamość Wydział Oświaty tegoroczna edycja Edu Targów odbędzie się 1 kwietnia 2019.

Organizowane Targi edukacyjne to wydarzenie z myślą o młodych ludziach, którzy stają przed wyborem najlepszej drogi kształcenia.

Celem targów jest prezentacja szerokiej oferty szkół publicznych i niepublicznych, zawodowych i ogólnokształcących oraz innych placówek oświatowych.

Targom towarzyszyć będzie  różnorodny i bogaty program, prezentacje szkół, panel dyskusyjny, przemówienia coachingowe, pokazy, konkursy z nagrodami i niespodziankami.

Ważnym wydarzeniem tegorocznych Targów będzie konferencja w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu  z udziałem władz, ministra i zaproszonych gości. Konferencja kierowana jest do dyrektorów, nauczycieli, pracodawców związanych ze  szkolnictwem zawodowym

Pracodawców, którzy chcą wziąć udział w Targach przez zaprezentowanie swojej oferty szkoleniowej prosimy o kontakt z biurem naszego Cechu.

Więcej informacji na temat targów już wkrótce.

Źródło informacji: Wydział Oświaty UM Zamość