XX Mistrzostwa Fryzjerstwa Juniorów

XX Mistrzostwa Fryzjerstwa Juniorów

W dniu 12 marca 2017 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym ul. Grottgera 2 w Lublinie, odbyły się XX  Mistrzostwa Fryzjerstwa Juniorów.

W Mistrzostwach udział wzięły  uczennice z Zamościa w składzie dwuosobowym: Aleksandra Małecka kl. II i Aleksandra Wybranowska kl. I. Miło nam poinformować, że nasze uczennice zaprezentowały wysoki poziom wykonywanych konkurencji. Aleksandra Małecka zajęła drugie miejsce w konkurencji Plecionki i warkocze na długich włosach (konkurencja mylnie nazwana ślubną), a  Aleksandra Wybranowska  zajęła  kolejne miejsce.

Nasze reprezentantki na co dzień uczęszczają do Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej i uczą się zawodu pod okiem mistrza szkolącego Pana Mariusza Kudyka właściciela Salonu Fryzjerskiego Sandra & Patryk przy ul. Lwowskiej 28/13 w Zamościu.

Ważnym akcentem Mistrzostw było wyróżnienie naszych mistrzów szkolących przez nadanie odznaczeń "Za szkolenie uczniów w rzemiośle". Srebrne odznaczenia z rąk Prezesa ZRP Pana Jerzego Bartnika otrzymali: Pani Agnieszka Gadecka, Pani Małgorzata Kawałek i Pan Mariusz Kudyk.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom, nagrodzonym, wyróżnionym  i życzymy  dalszych sukcesów.

 

Comments are closed.

Skip to content