ZUS szkolenie w Cechu Zamość

ZUS szkolenie

W dniu 6 grudnia 2017 r. w sali szkoleniowej Cechu w Zamościu odbyło się szkolenie skierowane do pracodawców, pracowników działów kadr, księgowych oraz osób zajmujących się sprawami ZUS w zakładach rzemieślniczych oraz firmach współpracujących. Tematyka szkolenia dotyczyła zmian w przepisach ubezpieczeń społecznych, wprowadzanych od 1 stycznia 2018 r.

Pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przedstawili ofertę  na problemy finansowe przedsiębiorcy, z uwzględnieniem sposobów radzenia sobie z długiem w ZUS, omówili sposób opłacania składek  /e-składka  nowy wymiar rozliczeń/, elektroniczne zwolnienia lekarskie E-ZLA. Uczestnicy szkolenia mieli  możliwość założenia konta na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE).

Foto – Cech Zamość: