Zakończenie projektu szkoleniowego ‘Wizaż i stylizacja jako nieodłączny element nowoczesnego fryzjerstwa’.

W dniu 5 czerwca 2016 r. w sali szkoleniowej Cechu w Zamościu, odbyło się kolejne szkolenie dla branży fryzjerskiej, skierowane do właścicieli i pracowników salonów i zakładów fryzjerskich zrzeszonych w Cechu. Celem szkolenia było zdobycie przez uczestniczki wiedzy i praktycznych umiejętności wykonywania wizażu i stylizacji w połączeniu z usługami fryzjerskimi.

Tematyka szkolenia uwzględniała między innymi: analizę kolorystyczną w ujęciu stylizacji twarzy, fryzury i sylwetki, poradnictwo dla klienta, analizę strukturalną twarzy, metody korekty stosowane w wizażu i medycynie estetycznej, profesjonalną stylizację brwi, stylizację oprawy oka, praktyczne wykonywanie makijażu z zastosowaniem technik poprawiających wygląd twarzy, makijaż mineralny i inne.

Po szczegółowym omówieniu i praktycznym zaprezentowaniu poszczególnych elementów szkolenia, uczestniczki przystąpiły do pracy indywidualnej pod okiem instruktorki.

W podsumowaniu szkolenia powtórzono najtrudniejsze zagadnienia.

Na zakończenie uroczyście wręczono zaświadczenia i certyfikaty.

Całkowity koszt szkolenia został zrefundowany ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego przy współpracy Cechu z Powiatowym Urzędem Pracy w Zamościu.

Foto – Cech Zamość:

Comments are closed.

Skip to content