Zmarła Jadwiga Skrzypczuk Starszy Cechu kadencji 2002 – 2019

Rzemieślnicy zamojscy żegnają Ś.P. Jadwigę Skrzypczuk …

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu w dniu 20 czerwca 2022r. naszej drogiej Koleżanki, wieloletniego Starszego Cechu.
Ś.P. Jadwiga Skrzypczuk przez 35 lat współprowadziła wraz z mężem Bogdanem  zarejestrowaną działalność rzemieślniczą branży cukierniczej.

Od 2002 roku wybrana Starszym Cechu w Zamościu pełniła tę funkcję przez 19 lat. Posiadając tytuły mistrzowskie w zawodach: cukiernik i kucharz oraz uprawnienia instruktora praktycznej nauki zawodu aktywnie angażowała się  w szkolenie pracowników młodocianych.

Za działalność na rzecz rozwoju rzemiosła odznaczona najwyższymi odznaczeniami rzemieślniczymi.

W imieniu całej Organizacji Rzemieślniczej żegnamy wieloletniego Starszego Cechu, Mądrego i Dobrego Człowieka.

Łączymy się w bólu i smutku z Rodziną Zmarłej.

Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zamościu

wraz z  Rzemieślnikami i Pracownikami.