Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę

100-lecie Odzyskania Niepodległości

W związku ze zbliżającymi się obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości zachęcamy  do zaangażowania w Święto Narodowe Członków Cechu branży spożywczej i gastronomicznej.
Aby nie generować dodatkowych kosztów ale jednocześnie wziąć aktywny udział w Narodowym Święcie w dniach od 5 do 11 listopada 2018 /przez tydzień/ zachęcamy Państwa  w ramach swojej działalności spożywczej, gastronomicznej do  zaserwowania w swoich firmach wytwarzanych produktów lub posiłków, potraw z akcentem patriotycznym (np. biało-czerwonym). Firmy które są zainteresowane podjęciem tematyki będą wyróżnione, opisane i oznakowane plakatem.

Popieramy inicjatywę i zachęcamy do wzięcia udziału

Biuro Cechu w Zamościu

 

Pismo kierowane do branży gastronomicznej

Szanowni Państwo!

W związku z obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę zwracamy się z prośbą o współpracę i włączenie się w działania promujące to wielkie wydarzenie.

W dniach 10-11 listopada 2018 roku restauracje  proponowałyby dodatkowo specjalne menu (dania kuchni polskiej, biało-czerwone desery, napoje) w atrakcyjnych cenach. Informacja ta  byłaby zamieszczona i podana do wiadomości na kilka miesięcy przed wydarzeniem, a restauracje, które włączyłyby się w te działania, oznaczone byłyby np. plakatem i chorągiewką.

Jeśli chcielibyście Państwo zgłosić swoją restaurację, prosimy o przesłanie mailem menu wraz z cenami na adres mailowy szkoły. Przedsięwzięcie to będzie propozycją przedstawioną kuratorium i władzom Zamościa. W miarę możliwości bardzo prosimy o włączenie uczniów odbywających u Państwa praktyczną naukę zawodu.

Zachęcamy do skorzystania z propozycji, która jest interesująca, nie wymaga specjalnych nakładów, a może okazać się działaniem, które wzbogaci i urozmaici ofertę restauracji i w przyszłości przyniesie oprócz wymiernych korzyści satysfakcję i zadowolenie.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa pomoc.

Pozdrawiam

Beata Jagielska

Koordynator Miasta Zamość

sekretariat@szkola-zamosc.pl

tel. 84 638 05 35

Pismo kierowane do branży spożywczej

Szanowni Państwo!

W związku z obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę zwracamy się z prośbą o współpracę i włączenie się w działania promujące to wielkie wydarzenie.

W dniach przed 11 listopada 2018 roku cukiernie, piekarnie   proponowałyby dodatkowo specjalne biało-czerwone wypieki i desery  w atrakcyjnych cenach. Informacja ta  byłaby zamieszczona i podana do wiadomości na kilka miesięcy przed wydarzeniem, a zakłady pracy, które włączyłyby się w te działania, oznaczone byłyby np. plakatem i chorągiewką.

Jeśli chcielibyście Państwo zgłosić swój zakład pracy, prosimy o przesłanie mailem oferty zawierającej nazwę produktu i cenę na adres mailowy szkoły. Przedsięwzięcie to będzie propozycją przedstawioną kuratorium i władzom Zamościa. W miarę możliwości bardzo prosimy o włączenie w te działania uczniów odbywających u Państwa praktyczną naukę zawodu.

Zachęcamy do skorzystania z propozycji, która jest interesująca, nie wymaga specjalnych nakładów, a może okazać się działaniem, które wzbogaci i urozmaici ofertę i w przyszłości przyniesie oprócz wymiernych korzyści satysfakcję i zadowolenie.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa pomoc.

Pozdrawiam

Beata Jagielska

Koordynator Miasta Zamość

sekretariat@szkola-zamosc.pl

tel. 84 638 05 35

Comments are closed.

Skip to content