Noworoczne Spotkanie zamojskich Rzemieślników – ORDYNAT 2017

Noworoczne Spotkanie  Rzemieślników - ORDYNAT 2017

Tradycyjnie jak co roku członkowie naszego Cechu; rzemieślnicy, przedsiębiorcy oraz  nauczyciele i sympatycy rzemiosła wzięli udział we wspólnej noworocznej zabawie. Już po raz kolejny miejscem spotkania była Karczma ORDYNAT. Wspólna integracja była okazją do zaplanowania nowych działań i przedsięwzięć w obecnym 2017 Roku. Na zaproszenie Zarządu Cechu w spotkaniu uczestniczył Ks. Julian Brzezicki Duszpasterz Rzemieślników Diecezji zamojsko - lubaczowskiej. W  szerokim gronie rzemieślników i sympatyków rzemiosła nie zabrakło przedstawicieli zaprzyjaźnionego Cechu z Hrubieszowa na czele z Podstarszym Panem Piotrem Szkalejem.  Noworoczne Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości Pana Dariusza Handiuka właściciela Karczmy ORDYNAT - Wielącza 43.

Foto: