Finał XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu BHP „Bezpiecznie od startu”

FINAŁ KONKURSU BHP 2017

W dniu 31 maja 2017 r. w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie odbył się finał XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu BHP „Bezpiecznie od startu”.  Konkurs organizowany jest przez Związek Rzemiosła Polskiego i Państwową Inspekcję Pracy,  a jego celem jest popularyzowanie wśród uczniów nauki w rzemiośle wiedzy z zakresu przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad BHP. Nowością tegoroczną było objęcie edycji Konkursu mecenatem przez  firmę rzemieślniczą  „Szynaka Meble”.

Do konkursu przystąpiło 46 uczniów reprezentujących Izby Rzemieślnicze z całego kraju. Miło nam poinformować, że nasza uczennica Monika Drózd  kl. II fryzjer, reprezentująca w krajowym Finale Konkursu województwo lubelskie  zajęła wysokie 11 miejsce, zdobywając 77 pkt.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy Monice i pozostałym uczestnikom.

Foto Cech: