Spotkanie noworoczne władz statutowych Cechu

W dniu 4 stycznia 2018 odbyło się spotkanie w gronie władz statutowych naszego Cechu.

Uroczystemu spotkaniu przewodniczył Ks. Julian Brzezicki - duszpasterz Rzemieślników Diecezji zamojsko - lubaczowskiej. Członkowie Zarządu Cechu, Komisji rewizyjnej i Sądu cechowego oraz pracownicy biura Cechu po wspólnej modlitwie i odśpiewanej kolędzie podzielili się opłatkiem,  życząc sobie wzajemnie  spełnienia planów i realizacji postanowień w Nowym 2018 roku.

Pani Jadwiga Skrzypczuk – Starszy Cechu składając noworoczne życzenia w swoim wystąpieniu podkreśliła duże znaczenie wspólnych działań, opartych na życzliwości i chęci tworzenia korzystnych rozwiązań. W toku rozmów i dyskusji, które  miały charakter uroczysty i radosny było również miejsce na zadumę i wspomnienie osób,  których już zabrakło przy wspólnym stole.

Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości Pani Zofii Kiełbasy, właścicielki  Zakładu gastronomicznego "ASIA" w Zamościu.

Foto - biuro Cechu: