Od 30 listopada pracownicy młodociani wracają do zakładów pracy!

Uwaga pracownicy młodociani - uczniowie branżowych szkół I stopnia !

Od 30 listopada 2020 zajęcia praktyczne, które  dotychczas realizowaliście u pracodawców zostają wznowione, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić waszemu zdrowiu.

Uczęszczacie na zajęcia praktyczne do zakładów pracy w tych samych dniach i godzinach, które zostały ustalone przed przerwą związaną  z nasileniem covid-19, w pozostałych dniach tzw. nauki teoretycznej - szkolnej realizujecie zajęcia teoretyczne - zdalnie.

Ważna uwaga!

Pracownicy młodociani, którzy od 1 grudnia 2020 zostali skierowani na turnusy dokształcania z przedmiotów zawodowych teoretycznych realizują te turnusy zdalnie i ich nie obowiązują stacjonarne zajęcia praktyczne.

W razie pytań i wątpliwości bardzo prosimy kontaktujcie się ze swoimi  pracodawcami lub z biurem naszego Cechu tel. 84 638 44 56, cechzamosc@interia.pl .