XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bhp

XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu bhp "Bezpiecznie od startu".

W dniu 20 marca 2017 r. w w sali szkoleniowej naszego Cechu przy ul. Ormiańskiej 1 w Zamościu odbyło się szkolenie dla uczniów rzemieślniczej nauki zawodu. Celem szkolenia było przygotowanie do etapu regionalnego XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu bhp "Bezpiecznie od startu".

W szkoleniu udział wzięło 28 uczestników - uczniów zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego w następujących zawodach: fryzjer, kucharz, cukiernik, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, monter siec,i instalacji i urządzeń sanitarnych.

Szkolenie poprowadziły Panie z Państwowej Inspekcji Pracy o/Zamość: Beata Prętka - Dąbrowska Starszy Inspektor Pracy Specjalista i Agnieszka Karwat Starszy Inspektor Pracy Główny Specjalista.

Etap regionalny Konkursu odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. w Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie, a wielki Finał Konkursu 31 maja br. w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom szkolenia, a Państwowej Inspekcji Pracy za pomoc i zaangażowanie merytoryczne. Trzymamy kciuki za naszych uczniów w dalszych etapach Konkursu.

Foto- Cech Zamość