Wigilijne Spotkanie władz statutowych Cechu

W dniu 21 grudnia 2016 r.,  odbyło się  Spotkanie opłatkowe władz statutowych naszego Cechu.  Uroczystemu Spotkaniu przewodniczył Ks. Julian Brzezicki - Duszpasterz Rzemieślników Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej. Członkowie Zarządu Cechu, Komisji rewizyjnej i Sądu cechowego oraz pracownicy biura Cechu po wspólnej modlitwie i kolędzie podzielili się opłatkiem,  życząc sobie wzajemnie dobrych i udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji planów i postanowień w Nowym 2017 roku.

W toku wspólnych rozmów i dyskusji, które  miały charakter uroczysty i radosny nie zabrakło również miejsca na zadumę i wspomnienie osób,  które odeszły.

Wspólne wigilijne Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości Pani Zofii Kiełbasy, właścicielki  Zakładu gastronomicznego "ASIA" przy ul. Staszica 6 w Zamościu.

Zdjęcia z uroczystości - fot. biuro Cechu: