Eliminacje do etapu regionalnego XVI edycji Konkursu bhp

Informujemy, że w dniach 15-16 marca 2016 r. w sali szkoleniowej naszego Cechu przy ul. Ormiańskiej 1 w Zamościu odbyły się szkolenia i eliminacje do etapu regionalnego XVI edycji Konkursu bhp "Bezpiecznie od startu".

W szkoleniach  i eliminacjach udział wzięło  28 uczestników - uczniów zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego w następujących zawodach: fryzjer, kucharz, cukiernik, mechanik pojazdów samochodowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, dekarz.

Do etapu regionalnego Konkursu zakwalifikowało się 18 uczniów z najwyższą ilością punktów w kolejności: Aleksandra Chmiel, Patrycja Szczepańska, Marcin Kawałko, Elżbieta Jędrzejewska, Patrycja Bilska, Marta Czerwieniec, Izabela Matwiej, Martyna Borkowska, Monika Drózd, Żaneta Bondyra, Bogusław Kraj, Kamil Gromadzki, Tomasz Drózd, Karolina Kobieluch, Adam Turczyn, Elżbieta Gąska, Patrycja Bednarska, Damian Kozyra.

Etap regionalny Konkursu odbędzie się 6 kwietnia 2016 r. w Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w eliminacjach, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

Foto- Cech Zamość